Ce trebuie să știi despre situația actuală - Reunire mare la Poiana Braşov pentru Hagi și Gică Popescu: „Familia, cea mai frumoasă echipă de Crăciun”

Poza pentru articolul Reunire mare la Poiana Braşov pentru Hagi și Gică Popescu: „Familia, cea mai frumoasă echipă de Crăciun”

Romania: Situația actuală din România capătă contur prin detaliile oferite aici.

Essențial: Informațiile naționale esențiale și posibilele dezvoltări viitoare.

Hagi și Gică Popescu au petrecut de Crăciun în Poiana Brașov

Gică Hagi a sărbătorit Crăciunul la Poiana Brașov, alături de Gică Popescu. Cei doi foști mari internaționali români au ales muntele pentru a se bucura de liniștea sărbătorilor de iarnă din acest an. Cei doi au vile în Poiana Brașov încă de la finalul anilor 90. „Familia, cea mai frumoasă echipă de Crăciun. Sărbători fericite tuturor!”, a scris Gică Popescu pe Facebook, mesajul fiind însoțit de o fotografie care a fost apreciată de mii de

Caudati un cadou? Va sugeram sa alegeti un colier placat cu aur de pe Golden Amulets!


Actualitate.org vă oferă cele mai recente știri din surse de încredere, agregate pentru o lectură rapidă și completă.

Mai multe știri actualizate zilnic pe Actualitate.org.

Trimiteți un comentariu

Puteti adauga o completare a acestei stiti ori comentariul dumneavoastra, dar va rugam sa folositi un limbaj decent si sa un mesaj la subiect.

Mai nouă Mai veche