Dezbatere socială importantă - Educație și șanse noi la Livezeni: 46 de persoane au finalizat cursuri de competențe minime

Poza pentru articolul Educație și șanse noi la Livezeni: 46 de persoane au finalizat cursuri de competențe minime

Societate: Situația socială prezentată ridică probleme reale cu care se confruntă românii astăzi.

Sinteză: Articolul prezintă o situație socială reală și implicațiile ei pentru comunitate.

Bányai István : Primăria Livezeni, împreună cu SC Prior SRL, a sprijinit 46 de persoane care au finalizat cu succes cursurile de competențe minime și manipulare a mărfurilor!�Toți beneficiarii provin din comuna Livezeni și au studii de cel mult patru clase. Fiecare participant a primit și o subvenție de 660 lei.

Tranzactionati FOREX? Ati putea castiga mai mult si elimina riscurile cu ajutorul RobotFX!


Actualitate.org vă oferă cele mai recente știri din surse de încredere, agregate pentru o lectură rapidă și completă.

Mai multe știri actualizate zilnic pe Actualitate.org.

Trimiteți un comentariu

Puteti adauga o completare a acestei stiti ori comentariul dumneavoastra, dar va rugam sa folositi un limbaj decent si sa un mesaj la subiect.

Mai nouă Mai veche